RT1206WRB0730KL
MFR.Part #
RT1206WRB0730KL
JLCPCB Part #
C3925476
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS