RT1206FRD0797R6L
MFR.Part #
RT1206FRD0797R6L
JLCPCB Part #
C3982807
Description
-55℃~+155℃ 250mW 97.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS