SQM700JB-1R5
MFR.Part #
SQM700JB-1R5
JLCPCB Part #
C1398379
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 7W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS