RT1206CRE073K92L
MFR.Part #
RT1206CRE073K92L
JLCPCB Part #
C2138698
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.92kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS