SR1206JR-7T620RL
MFR.Part #
SR1206JR-7T620RL
JLCPCB Part #
C5759790
Description
-55℃~+155℃ 620Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS