RT1206CRE0715K4L
MFR.Part #
RT1206CRE0715K4L
JLCPCB Part #
C2137516
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS