RT1206CRC07287RL
MFR.Part #
RT1206CRC07287RL
JLCPCB Part #
C1698328
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 287Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS