RT0402BRD0776R8L
MFR.Part #
RT0402BRD0776R8L
JLCPCB Part #
C5738532
Description
-55℃~+155℃ 63mW 76.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS