RC0402JR-076K2L
MFR.Part #
RC0402JR-076K2L
JLCPCB Part #
C274353
Description
-55℃~+155℃ 50V 6.2kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS