RT1206CRC07220RL
MFR.Part #
RT1206CRC07220RL
JLCPCB Part #
C4129971
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS