AR0805FR-0778R7L
MFR.Part #
AR0805FR-0778R7L
JLCPCB Part #
C4295048
Description
-55℃~+155℃ 125mW 78.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS