TR0603NR-07120RL
MFR.Part #
TR0603NR-07120RL
JLCPCB Part #
C7402068
Description
-30%~0% -55℃~+125℃ 100mW 120Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS