RT1206BRD0790R9L
MFR.Part #
RT1206BRD0790R9L
JLCPCB Part #
C870934
Description
-55℃~+155℃ 250mW 90.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS