YC164-FR-075K76L
MFR.Part #
YC164-FR-075K76L
JLCPCB Part #
C875352
Description
4 5.76kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS