RT1206BRC072K67L
MFR.Part #
RT1206BRC072K67L
JLCPCB Part #
C870042
Description
-55℃~+155℃ 2.67kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS