RT1206BRB077K68L
MFR.Part #
RT1206BRB077K68L
JLCPCB Part #
C6208212
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.68kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS