FMP100JT-52-68R
MFR.Part #
FMP100JT-52-68R
JLCPCB Part #
C1378834
Description
-55℃~+155℃ 1W 68Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS