RT0805WRC07402RL
MFR.Part #
RT0805WRC07402RL
JLCPCB Part #
C3927523
Description
-55℃~+155℃ 125mW 402Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS