MFR200FRF52-16K2
MFR.Part #
MFR200FRF52-16K2
JLCPCB Part #
C1763544
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS