RT0805WRB07499RL
MFR.Part #
RT0805WRB07499RL
JLCPCB Part #
C3948960
Description
-55℃~+155℃ 125mW 499Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS