AT0805BRD078K06L
MFR.Part #
AT0805BRD078K06L
JLCPCB Part #
C857074
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS