RNCF0805BTE10K9
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RNCF0805BTE10K9
JLCPCB Part #
C2501155
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10.9kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS