MFR100FRE52-34K8
MFR.Part #
MFR100FRE52-34K8
JLCPCB Part #
C1759394
Description
-55℃~+155℃ 1W 34.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS