AF0603FR-078R2L
MFR.Part #
AF0603FR-078R2L
JLCPCB Part #
C7071253
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS