RT0805CRE07240KL
MFR.Part #
RT0805CRE07240KL
JLCPCB Part #
C4191741
Description
-55℃~+155℃ 125mW 240kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS