RT0805CRD0756RL
MFR.Part #
RT0805CRD0756RL
JLCPCB Part #
C4352057
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 56Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS