AA0201FR-0771R5L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA0201FR-0771R5L
JLCPCB Part #
C2106300
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 71.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS