RT0805CRC07160KL
MFR.Part #
RT0805CRC07160KL
JLCPCB Part #
C2139327
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 160kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS