RT0805BRE0745R3L
MFR.Part #
RT0805BRE0745R3L
JLCPCB Part #
C866073
Description
-55℃~+155℃ 125mW 45.3Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS