RSF2WSJR-73-1R6
MFR.Part #
RSF2WSJR-73-1R6
JLCPCB Part #
C3456251
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 2W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS