RT0805BRD0735R7L
MFR.Part #
RT0805BRD0735R7L
JLCPCB Part #
C865425
Description
-55℃~+155℃ 125mW 35.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS