RE0402BRE07187KL
MFR.Part #
RE0402BRE07187KL
JLCPCB Part #
C6966137
Description
-55℃~+155℃ 187kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS