MFR1WSFBF52-4M02
MFR.Part #
MFR1WSFBF52-4M02
JLCPCB Part #
C1385353
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.02MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS