FM0204JT-52-16R
MFR.Part #
FM0204JT-52-16R
JLCPCB Part #
C1377325
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 400mW Metal Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS