MFR-12DRD52-18K
MFR.Part #
MFR-12DRD52-18K
JLCPCB Part #
C1757358
Description
-55℃~+155℃ 167mW 18kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS