RT0603WRC074K22L
MFR.Part #
RT0603WRC074K22L
JLCPCB Part #
C1718888
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.22kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS