RC2512FK-07180KL
MFR.Part #
RC2512FK-07180KL
JLCPCB Part #
C326616
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS