RT0603WRB0786R6L
MFR.Part #
RT0603WRB0786R6L
JLCPCB Part #
C4270372
Description
-55℃~+155℃ 100mW 86.6Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS