RT0805FRE072R49L
MFR.Part #
RT0805FRE072R49L
JLCPCB Part #
C869357
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.49Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS