AC1210FR-074R7L
MFR.Part #
AC1210FR-074R7L
JLCPCB Part #
C230274
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS