RT0603CRE07215KL
MFR.Part #
RT0603CRE07215KL
JLCPCB Part #
C4306037
Description
-55℃~+155℃ 100mW 215kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS