RC1210FR-07909RL
MFR.Part #
RC1210FR-07909RL
JLCPCB Part #
C875171
Description
-55℃~+155℃ 500mW 909Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS