RT0603BRE079R53L
MFR.Part #
RT0603BRE079R53L
JLCPCB Part #
C5879513
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.53Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS