AC0402FR-0726K1L
MFR.Part #
AC0402FR-0726K1L
JLCPCB Part #
C226382
Description
-55℃~+155℃ 26.1kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS