RT0402FRE077K5L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0402FRE077K5L
JLCPCB Part #
C854431
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS