AA0805JR-0718KL
MFR.Part #
AA0805JR-0718KL
JLCPCB Part #
C2100034
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 18kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS