RT0402CRE07845RL
MFR.Part #
RT0402CRE07845RL
JLCPCB Part #
C4290618
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 845Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS