RT0402BRE072K55L
MFR.Part #
RT0402BRE072K55L
JLCPCB Part #
C853198
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS