AT0805BRD07422RL
MFR.Part #
AT0805BRD07422RL
JLCPCB Part #
C856919
Description
-55℃~+155℃ 125mW 422Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS