RE0402BRE072K55L
MFR.Part #
RE0402BRE072K55L
JLCPCB Part #
C4109291
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS